ELKE WEEK NIEUWE VIDEO'S. WORD NU OOK KWO MEMBER

Welkom, je kunt deze update nu maar voor een klein deel bekijken. Dit is een exclusieve update voor KWO Members.
Wil je toegang tot deze en 1000+ andere exclusieve updates? Klik dan hier om je aan te melden.

Exclusieve KWO Member update
Wil je toegang tot deze en 1000+ andere exclusieve updates?

Klik dan hier om je aan te melden.

KWO Carp Cup 2021 – Battle in Frankrijk

Favoriet Favoriet
KWO Redactie
Duur video: 1H 5 MIN
Kanalen: Films, Frankrijk, Video

Na de gezellige (en vangstrijke) KWO Carp Cup van vorig jaar kon een spetterend vervolg natuurlijk niet uitblijven. Half juli was het zover en trokken we opnieuw met een groep (tot op het bot gemotiveerde) KWO’ers naar Frankrijk. Het doel: Mark Hofman & Joost Derix van de wisselbokaal ontdoen… 😉

Julian ‘Twincarp’ Simmes was ook van de partij!

Middels een tweetal challenges werden de 8 vissers geformeerd tot 4 teams en uiteindelijk werd de strijd gestreden op meerdere betaalwateren in het noorden van Frankrijk. Tijdens deze team challenge wakkerde de rivaliteit weer flink op wat mooie TV opleverde 😉

Uiteraard liet onze MH het kaas niet van z’n brood eten en schoot hij uit de startblokken.

Nieuwsgierig welk team er aan de haal gaat met de felbegeerde KWO Carp Cup? Klik dan snel de video bovenaan deze update aan. Veel kijkplezier met deze movie van ruim 1 uur!

Van eenvoudig tot zeer lastig: tijdens de KWO Carp Cup werden diverse type wateren bevist.

Volg de mannen op Instagram

Wil je meer zien van de strijders uit deze editie van de KWO Carp Cup? Volg ze dan op Insta:

Het gewone KWO Community account: @kwo_community
Marco Nap: @marconapcarpexploring
Joost Derik: @joostderix
Julian Simmes: @juliansimmes
Rik Aldenkamp: @rik.aldenkamp
Wessel van de Velde: @velde_w
Pim Groot Nibbelink: @pimgn
Robin Bulters: @robinbulters
Emiel Geerts: @emielgeerts
Mark Hofman: @markhofman
Michiel Pilaar: @michiel_pilaar

Emiel Geerts fungeerde een aantal dagen als bankrunner voor het team van Pilaar & Aldenkamp.

Op naar de volgende KWO Carp Cup!

Team KWO


Word een betere visser door deze video’s ⤵️
Alles over wiervissen zie je in deze video
Zo start je jouw vistrip op een betaalwater
Obstakelvissen in de Benelux met Willem Kwinten

Voetjes omhoog en genieten van gave video’s ⤵️
Session of a lifetime – Op reis met familie Pilaar
Alijn Danau over targetvissen en meer vangen in minder tijd
Keep Seaching met Mark Hofman – Bekijk meer dan 20 afleveringen!

Wil je deze update bekijken?

Word dan ook KWO Member voor slechts €7,95 per maand of €64,95 per jaar.

Word dan ook KWO Member voor slechts €7,95 per maand of €64,95,- per jaar.

Krijg direct toegang tot de beste karper video’s, films, artikelen & kortingen.7.000 andere karpervissers gingen je al voor!

Lees hier alles over het KWO Membership of meld je hieronder direct aan.

Trending

Bekijk ook

1